- Náš příběh -


O Aničce

Od mala mě doma volali Dr. Quinová, podle toho seriálu, který jsem měla ráda a taky proto, že jsem v živote chtěla pomáhat a stát se doktorkou. Studium medicíny jsem vyměnila za studium farmacie, protože jsem věděla, že práce lékaře vyžaduje mnoho času a pro mě zůstane rodina vždy na prvním místě. Zároveň jsem věděla, že se nechci smířit se smrtí a utrpením, jakoby se jednalo o běžnou rutinu... Vždy jsem chtěla dát lidem naději na lepší zítřky ...  

Po studiu farmacie jsem nastoupila jako lékárník do lékárny. Práce s lidmi mě velice bavila, jen jsem narážela, když ke mně s důvěrou přicházeli lidé s chronickými nemocemi, těhotné ženy s vážnou nemocí nebo onkologičtí pacienti. Z lékárny jsem jim neměla co nabídnout.

Roky jsme s dětmi a manželem Danielem Bartošíkem užívali zelené potraviny, chlorellu a ječmen firmy Green Ways preventivně, protože nám to dávalo velký smysl. Po druhé mateřské mě začali sužovat těžké migrény. Vyzkoušela jsem všechno možné z lékárny, absolvovala rehabilitace, EEG, RTG... na nic jsme doktoři ani já nepřišli, migrény ale pokračovaly... Z těžkých migrén mě tehdy dostaly Zelené potraviny a od té doby na ně nedám dopustit.

Díky lidem z Green Ways jsem se dostala k metodě PSYCH-K®, metodě, která pracuje na Vašich podvědomých přesvědčeních, metodě, která mi dává obrovský smysl a význam. Nejdříve jsem hodně pracovala na vlastních přesvědčeních, později na přesvědčeních rodiny a přátel a nyní jsem šťastná, že se s touto metodou mohu podělit i s Vámi ...

O Danielovi

Již od dětského věku jsem miloval sport a pohyb a také matematiku a přírodovědné předměty. Chtěl jsem být sice policajt, všichni mi říkali, že musím mít samé jedničky, ale díky mým vlohám jsem skončil ve zdravotnictví. V roce 1999 jsem začal pracovat v lékárně jako farmaceutický laborant a po vysoké škole jako farmaceut. Toho času pracuji jako vedoucí lékárník v jedné malé vesnické lékárně v MS kraji a s manželkou Aničkou na vlastním projektu.

Jsem hodně myšlenkově zaměřený a také hodně zvídavý. Mám rád čísla a stále něco studuji. V životě jsem poznal a studoval mnoho systémů. Ale některé z nich se mi stále vracely do života a já jim zůstal za ta léta věrný. Z filozofických základů se jedná zejména o 7 Vesmírných zákonů, dále je to psychosomatika, Human design a také, má do dnes oblíbená, matematika v podobě čísel - numerologie.

Kdybych o sobě měl říct, že něco opravdu umím, tak to, že se za těch více než 20 let vyznám ve zdraví a poznání sebe sama (ano, stále je co zlepšovat). Umím poradit v oblasti zdraví, vyznám se v lidském těle a také v lécích, doplňcích stravy a jejich kombinacích.

A tak jako si raději necháte postavit dům od zkušeného zedníka, tak si v oblasti sebepoznání a zdraví necháte poradit od člověka, který tomu rozumí.

Těším se Vás přátelé.

Kontaktovat mě můžete přes formulář, telefon, email, facebook...


Všechno v životě má svůj smysl...